MÖBLER / Bord / Sybord 7574097

nr 757 4097

Sybord

Nyrokoko, Mahogny, längd: 54, djup: 35, höjd: 72

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

650 kr

måndag 7 maj 2012
kl 18:36:01

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.